ACER PC

Acer ir Taivānas uzņēmums, kas pamatā nodarbojas ar datortehnikas ražošanu. Acer ir viens no populārākajiem datoru zīmoliem, un tā popularitāte ir lielisks pierādījums kvalitātei. Lai gan Acer ražo arī stacionāros datorus un mobilos tālruņus, vislielāko uzmanību šis uzņēmums ir ieguvis tieši ar portatīvo datoru ražošanu.

Acer portatīvie datori ir plaši pieejami, tirdzniecības vietās to piedāvājums ir tiešām plašs, atrast savām vēlmēm un vajadzībām vispiemērotāko nebūs grūti. Un, kas ir ļoti svarīgi, Acer portatīvie datori ir lēti, ņemot vērā to lielisko kvalitāti.

Mazais Acer AO725 (11.6 collas liels ekrāns) ir aprīkots ar 2 GB operatīvo atmiņu, 320 GB lielu cieto disku, Windows 7 Home Premium 64 operētājsistēmu, tam ir lielisks LED displejs, kas nodrošina kvalitatīvu attēlu un taupa elektrību. Šis dators ir ļoti viegls (1.2 kg) un maksā nepilnus 300 latus. Protams, akciju piedāvājumā to ir iespējams iegādāties krietni lētāk. Šāds dators lieti noderēs tiem, kam darba vajadzībās ir daudz jāatrodas kustībā, bet, tajā pašā laikā, nepieciešama nepārtraukta pieeja internetam un programmatūrai, kas nepieciešama darba veikšanai.

Savukārt prasīgākiem cilvēkiem, kuriem dators nepieciešams ne tikai pasēdēšanai internetā un vienkāršu programmu izmantošanai, bet arī, piemēram, spēļu spēlēšanai Acer piedāvā M3-581 ar 15.6 collu lielu ekrānu, 4 GB operatīvo atmiņu un 500 GB cieto disku un labas kvalitātes video karti NVIDIA GeForce GT 640M 1 GB.

Pēc portatīvo datoru internetā, pērc portatīvo datoru interneta veikalā – Dateks. Dateks nodrošina portatīvo datoru piegādi, portatīvo datoru servisu, piedāvā portatīvo datoru iegādāties līzingā. Jums nav par ko uztraukties, jo portatīviem datoriem ir garantija atbilstoši ražotāja noteiktajam garantijas termiņam un noteikumiem. Šis bija raksts par lētiem portatīvajiem datoriem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *