E-veikali

Latvieši arvien vairāk ir iecienījuši iepirkšanos tieši ārzemju interneta veikalos, jo tas ir ātri un ērti. Iemesls tam ir ļoti vienkāršs, ne visas preces ir iespējams iegādāties Latvijā, turklāt ne visas preces Latvijas veikalos ir par draudzīgām cenām. Tagad ir iespējams nodrošināt piegādi pat dažu dienu laikā pat no vistālākajiem Pasaules nostūriem.

Tas nenozīmē, ka nevajag iepirkties Latvijas interneta veiklos, jo nereti var būt, ka Latvijas interneta veikali var preci piedāvāt lētāk, nekā ārzemju. Latvijas interneta veikalos ir iespējams apskatīt un aptaustīt preci, kā arī ļoti ērti to atgriezt atpakaļ, tad ārzemju interneta veikalos šī iepirkšanās ir nedaudz sarežģītāka. Droša iepirkšanās nozīmē to, ka jūsu maksājumu kartes dati nebūs pieejami citiem, tātad tos neviens cits nevarēs izmantot ļaunprātīgos nolūkos. Tieši tāpēc šajā rakstā apskatīsim dažas lietas, kam jāpievērš uzmanība iepērkoties ārzemju interneta veikalos.

Lai gan internets un iepirkšanās internetā ir tik ļoti ērta un pieejama no jebkuras vietas, tomēr ne vienmēr iepirkšanās no sveša datora ir droša. Jūs nezināt kādas programmas ir uz šī datora uzstādītas, un šis ir viens no iemesliem, kādēļ būtu jābūt piesardzīgam iepērkoties interneta veikalos no sveša datora. Lai iegūtu svešu lietotāju datus tiek izmantotas dažādas informācijas ievadīšanas spiegošanas programmas. Šīs programmas var iegūt jebkādus jūsu ievadītos datus, un dažu sekunžu laikā tie jau ir pieejami svešiem lietotājiem.

Tieši tāpēc iepirkties internetā vajadzētu vai nu no sava datora, vai arī no uzticama drauga datora, bet ne no sveša datora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *