Kā iepirkties internetā?

Iepirkšanos var sākt, līdz ko ir nodrošināts drošs dators, tomēr arī tad vēl viss nebeidzas. Iepērkoties ārzemju interneta veikalos noteikti ir jāpārliecinās vai konkrētajam interneta veikalam ir drošības sertifikāts, un vai maksājuma veikšana notiek ar drošu savienojumu. Par to var pārliecināties pārbaudot saites adresi, kura droša savienojuma gadījumā sākas ar “https://”, bet pa kreisi no šīs saites ir redzama pogu uz kuras uzspiežot ir redzams, kāds uzņēmums ir piešķīris šim interneta veikalam drošības sertifikātu. Un noteikti jāpārliecinās, ka drošs savienojums notiek visu norēķinu laiku.

Jāpārliecinās par interneta veikala lietošanas noteikumiem

Protams, droša iepirkšanās no tehniskās puses ir viena lieta, bet pavisam cita ir cilvēcīgais faktors un iepirkšanās noteikumi. Lai izvairītos no vilšanās, ka iepirkšanās nav noritējusi kā ieplānots, noteikti būtu jāpievērš uzmanība konkrētā veikala lietošanas noteikumiem, un uzmanību būtu jāpievērš šādām lietām:

Piegāde

Ikdiena, pilsēta, ēkas, mājasPiegādes iespējas. Jāpārliecinās, vai šis interneta veikals piegādā preces uz Latviju, jo tas netiek piedāvāts visiem. Ir pārdevēji vai interneta veikali, kuri to vienkārši nepiedāvā. Piegādes laiks. Piegādes ilgums var būt no 3 dienām līdz pat 30 dienām (Ķīna). Lai izvairītos no vilšanās, piemēram gadījumos, kad kādam tuviniekam ir jāiegādājas dāvanas, un ir nepieciešams šīs dāvanas piegādāt īstajā laikā. Iepirkšanās process ir jāizplāno ar laika rezervi.

Jāpārliecinās par valūtu, kādā notiek maksājumi, kā arī par valūtas kursu, jo tieši valūtas kurss var ietekmē nelielas izmaiņas summā, kas tiks atskaitīta no bankas konta.

Pievēršat uzmanību preces atgriešanas nosacījumiem, nākotnē var noderēt.

Šie un citi ir galvenie nosacījumi, kas būtu jāievēro iepērkoties ārzemju interneta veikalos un arī Latvijas veikalos internetā. Ja tie tiek ievēroti, tad iepirkšanās pavisam noteikti būs veiksmīga. Kā saka, drošība pirmajā vietā visās jomās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *