Kas ir droša iepirkšanās internetā?

Naudas summas, kas tiek tērētas, iepērkoties interneta veikalos, pieaug pateicoties ērtībām, lielajai izvēlei un zemajām cenām, ko ir iespējams atrast internetā. Tas ir lieliski, bet, kā zināt, ka Jūs iepērkaties uzticamā mājaslapā? Ir svarīgi saprast, kas ir droša iepirkšanās internetā, ko meklēt un no kā izvairīties.

Kā iepirkšanos internetā padarīt drošu?

Droši interneta izmanto tehnoloģijas, kas aizsargā Jūsu sniegto personisko informāciju, veicot pirkumu internetā, Jūsu kredītkartes informācija ir šifrēta, lai to nevarētu piesavināties nevēlami cilvēki, kuru mērķis ir iegūt kredītkartes vai bankas konta informāciju, lai iegādātos preces vai saņemtu aizdevumus uz Jūsu vārda. Personīgās informācijas šifrēšana nozīmē, ka to nevar nolasīt, vai piesavināties kāds cits.

Kā noteikt, vai interneta veikals, kurā es iepērkos, ir drošs?

Lai nodrošinātu, ka interneta veikals, kur Jūs iepērkaties, ir drošs, Jums vajadzētu pievērst uzmanību:

Atslēgas vai slēdzenes simbolam pārlūkprogrammas logā. Katra no šīm ikonām rāda, ka interneta veikals ir drošs. Ja atslēga ir bojāta vai slēdzene ir atvērta, interneta veikals nav drošs. Pārbaudiet, ka interneta veikala adrese sākas ar “https”, nevis “http”, kad Jūs sniedzat personisko informāciju, piemēram, kredītkaršu informāciju. Tas liecina, ka Jūs esat drošā interneta veikalā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *