Nemiroff

Degvīns no Ukrainas, no Ukrainas kviešiem. Ukrainā kvieši vienmēr ir bijuši pārticības, bagātības un viesmīlības simbols, tāpēc degvīnam vienmēr būs īstā vieta lielās ģimenes svinībās, viesībās, kāzās un jubilejās. Pagaršojot šo degvīnu, Jūs varēsiet novērtēt tā noturīgo, maigo garšu un sajust ukraiņu pļaviņām raksturīgo smalko aromātu.

vodka

Nemiroff Lex
Кlasiskais degvīns
Valsts: Ukraina
Tilpums: 0,7 L
Alkohola saturs: 40%

Nemiroff LEX — tā smalkais aromāts, pastiprināts ar liepas ziediem, nevainojami maiga garša, ļoti izsmalcināto attīrīšanu ar dzintara skābes pievienošanu novērtēs tas, kurš pelnījis būt par vērtētāju.

Nemiroff Premium
Кlasiskais degvīns
Valsts: Trinidāda un Tobago
Tilpums: 0,7 L
Alkohola saturs: 40%

Nemiroff Premium — tas ir aktīvs, stiprs un vienlaicīgi maigs degvīns ar vieglu piparmētras aromātu, kurai ir ilgstoša garšas sajūta. Tas izraisa prieka izjūtu, kas ir salīdzināms ar pārvarēšanas un uzkāpšanas izjūtu. Un tas vislabāk ir piemērots pēc smagas darba dienas.

Nemiroff Ukrainskaja Berjozovaja Osobaja
Кlasiskais degvīns
Valsts: Ukraina
Tilpums: 0,7 L
Alkohola saturs: 40%

Nemiroff Ukraiņu Kviešu
Кlasiskais degvīns
Valsts: Ukraina
Tilpums: 0,7 L
Alkohola saturs: 40%

Nemiroff Ukraiņu Kviešu — tradicionāls ukraiņu degvīns: tā izgatavošanai tiek izmantots tikai tīrs spirts, kuru ražo no atlasītiem kviešu graudiem, un speciāli sagatavoti artēziskie ūdeņi ar savu kristāldzidrumu un tīrību. Ukrainā kvieši vienmēr ir bijuši pārticības, bagātības un viesmīlības simbols, tāpēc degvīnam vienmēr būs īstā vieta lielās ģimenes svinībās, viesībās, kāzās un jubilejās. Pagaršojot šo degvīnu, Jūs varēsiet novērtēt tā noturīgo, maigo garšu un sajust ukraiņu pļaviņām raksturīgo smalko aromātu.

Nemiroff Ukraiņu Medus ar Pipariem

Nemiroff Ukraiņu Medus ar Pipariem — tā izsmalcinātais un pēc savas dabas pretrunīgais medus un piparu savienojums, piešķir degvīnam negaidītu un neaizmirstamu garšu un ilgstošu pēcgaršu. Degvīns atspoguļo mūsu dzīves skaistumu, daudzpusību un neparedzamību — no šķiršanās rūgtuma līdz jaunu tikšanos priekam.

To pagaršojot, Jūs izjutīsiet vieglu un pieglaimīgu ievadu ar ziedu un savvaļas zāļu medus aromātu, pēc tam šīs izjūtas mīsies ar patīkami dedzinošo piparu garšu. Pēc dažiem mirkļiem Jūs sajutīsiet siltumu, kas izplūdīs pa visu ķermeni un sasildīs Jūsu dvēseli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *