Norēķini

Uz doto brīdi mēs piedāvājam divus veidus kā Jūs varat norēķināties par iegādātajām precēm:

  1. Skaidrā naudā:

Apmaksa notiek preču saņemšanas brīdī, kad Jūs saņemat čeku – pirkumu apliecinošu dokumentu.

  1. Ar pārskaitījumu:

Jūs veicat naudas pārskaitījumu uz mūsu norēķinu kontu un pēc naudas saņemšanas Jums tiek piegādāta prece.

  1. Iegādāties preci līzingā:

Par līzinga noformēšanas kārtību zvaniet, rakstiet mums vai sazinieties ar līzinga kompāniju, kura ir viespiemērotākā.

Cienījamais pircēj!

Mēs piegādājam preci, kas ir iegādāta mūsu internet-veikalā. Saņemot pasūtījumu mēs sazināsimies ar Jums, lai apspriestu preces piegādes detaļas: adresi un Jums ērtāko piegādes laiku.

Pa Rīgu:

Preču piegāde ir iespējama darba dienās no plkst.9-00 līdz plkst.19-00. Mēs piegādājam preci  1-2 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Ir iespējams saņemt preci arī sestdienās, par to atsevišķi vienojoties.

Piegādes izmaksas preces cenā nav iekļautas. Precīzu informāciju par Jūsu izvēlētās preces piegādes izmaksām jūs varat saņemt rakstot.

Pa Latviju:

Mēs piegādāsim preci arī visā  Latvijas teritorijā. Piegādes maksa par preču piegādi Latvijas teritorijā tiks aprēķināta katrā gadījumā individuāli, atkarībā no piegādes vietas, pie mums iegādāto preču summas un preču gabarītiem.

Preču piegādi nodrošina:

– ekspresspasts. Lūdzu aplūkojiet aptuvenas Expresspasta piegādes izmaksas; Šajā gadījuma prece tiek izsūtīta adresātam tikai pēc 100% priekšapmaksas.

– mūsu kurjers. Ceļa izdevumi tiek rēķināti atkarībā no attāluma. Dažos gadījumos mums ir tiesības pieprasīt daļēju priekšapmaksu.

Uzmanību! Smaga un liela izmēra sadzīves tehnika tiek piegādāta līdz mājas durvīm. Piegāde uz dzīvokli notiek par papildus samaksu – 2.00 eur par katru stāvu katram cilvēkam, gadījumā, ja kurjers nevar viens pats uznest preci, viņam tiek sniegta palīdzība no klienta puses.

Paldies par sapratni!

Lai izvairītos no iespējamiem pārpratumiem, lūdzam garantijas laikā saglabāt dokumentus, kas tiek pievienoti iegādājoties preci (čeku, lietošanas pamācību, servisa karti), kā arī preces oriģinālo iepakojumu. Preces atgriešanas vai apmaiņas gadījumā, precei ir jābūt pilnībā iepakotai oriģinālajā rūpnīcas iepakojumā un jābūt sagatavotai transportēšanai.