Portatīvie datori

DELL portatīvie datori satur visus tos pašus komponentus, ko stacionārie datori, tādejādi tie nodrošina tādu pašu funkcionalitāti kā stacionārie datori. Portatīvo datoru der iegādāties, ja plānojat to bieži pārvietot un pārnēsāt, mājās vai ofisā ir maz vietas un vienkārši gribat būt mūsdienīgs cilvēks!

DELL

DELL Kompānijas dibinātājs un vadītājs Maikls Dells ir viens no veiksmīgākajiem uzņēmējiem pasaulē, kurš personīgi pārvalda savu uzņēmumu jau 27 gadus un noturējis to pirmajā trijniekā pasaules apjomīgāko datoru ražotāju sarakstā.

Lai gan bieži vien portatīvie datori ir dārgāki par stacionārajiem datoriem, pārdošanā ir arī vairāki portatīvo datoru modeļi, kuri maksā salīdzinoši maz, bet to kvalitāte un veiktspēja ir pietiekoša vienkāršam lietotājam. Pie šādiem datoriem pieder portatīvais dators ACER.

Profesionāliem datorspēļu spēlētājiem gan šis portatīvais dators nebūs piemērots, bet tas lieliski noderēs studiju vai darba vajadzībām, ja vien to procesā nav jāizmanto specifiskas programmas, kas patērē daudz resursu. Datora korpuss ir veidots no augstvērtīgiem materiāliem, tāpēc ir izturīgs un viegli kopjams.

Pērc datoru internetveikalā, jo tā būs lētāk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *