Veikals

Veikals, kas pārstāv, pārdod tikai labāko – atzītus brendus un augstāko kvalitāti. Pie mums jūs neatradīsiet lielveikala preces ar primitīviem uzrakstiem “MADE IN ITALY” vai “MADE IN SPAIN” utt., mums nav nepieciešams rakstīt skaļus, izsaucošus uzrakstus, lai pārliecinātu vai mānītu savus klientus par preces izcelsmi un ražotājvalsti, pilnīgi pietiek ar firmas nosaukumu. Pirms iepērkaties- padomājiet par to, ko jūs nopirksiet, kā izskatīsies un cik ilgi, tas kalpos jums.

Cenai maza nozīme, bet vērtīgāka kvalitātei!

Patērētāju serviss: Ar neviltotu interesi un uzmanību ieklausāmies klientu prasībās un ieteikumos. Mēs attīstām ilgstošas partnerattiecības ar mūsu esošajiem un jaunajiem klientiem.

Produktu kvalitāte: Jaunu videi, draudzīgu, klusu, ilgdarbīgu, drošu, energoekonomisku tehnoloģiju ieviešana ir uzņēmuma tradīcija. Visa produkcija izpildīta saskaņā ar augstiem starptautiski tehniskiem standartiem. Kvalitāte un cenas atbilst tirgus izpētes konkurences likumiem.

Konkurence, jaunumi: Tiecamies uz līderpozīcijām, balstoties uz klientu vēlmēm, piedāvājot tiem pārbaudītas lietas. Augsti kvalificēts, labi motivēts darbinieku sastāvs ar atbildības izjūtu un godīga darba darītāji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *